Pakiety Video:
Jeżeli macie Państwo dosyć filmów o jedzeniu kotleta, dość fruwających gołąbków lub latających obrączek jako efekty specjalne, to ta oferta skierowana jest właśnie do Was. Nowatorsko nakręcony materiał filmowy z energicznym montażem, a jednak oddający reportażowy nastrój Waszego wesela. Authoring DVD i Blu-Ray jest w pełni interaktywny, każdy ważny moment z Waszego wesela jest osobnym rozdziałem na płycie, więc nie musicie już przewijać płyt by dotrzeć do interesującego Was momentu, wystarczy, że wybierzcie go w menu płyty.Pakiet HDV:
Jest to pakiet dedykowany miłośnikom najlepszej jakości obrazu i dźwięku, materiał jest nagrywany w jakości HDV (high-definition video) na nośniku Blu-Ray, a za przestrzenność dźwięku odpowiada dekoder Dolby Digital 5.1.

Powyższy pakiet zawiera:
- 2xBlu-Ray (kopia i oryginał na nośniku Blu-Ray);
- 4xDVD (4 egzemplarze tego samego materiału w jakości SD na nośnikach DVD, żeby każdy w rodzinie mógł oglądnąć Wasz niepowtarzalny materiał);Pakiet DVD:
Jest to pakiet dla konserwatystów, którym wystarcza jakość SD (Standard-definition) na nośnikach DVD, za jakość dźwięku odpowiada dekoder Dolby Digital 2.0

Powyższy pakiet zawiera:
- 4xDVD (4 egzemplarze tego samego materiału w jakości SD na nośnikach DVD).